Kyani Mağdurları Gerçek Mi? Şikayet Var Mı?

Kyani Mağdurları Gerçek Mi?

Kyani Mağdurları hakkında merak edilenleri bu yazı dizisinde bulabilirsiniz.

Online satış sistemi, bildiğiniz üzere dünyaca kullanılan en iyi pazarlama tekniğidir. Kyani’de bu tekniği kullanan firmalar arasında olup, tamamen güvenilir bir işleyişle beraber çalışmalarını yasal çerçevede yürütmektedir. Dolayısıyla sizlerin de bu sistemde kurduğunuz ticaretiniz tamamen resmi olacağından ötürü Kyani Mağdurları Doğru mu? Kyani Şikayetleri gibi ortaya atılan söylemelere takılmadan kendi müşteri portföyünüzü oluşturabilir ve bu sayede güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 60’şı geçkin ülkede ürünlerini pazarlayan ve her bir ülkede ciddi potansiyeli olan Kyani firmasının bugün network marketing alanında devler arasında yer aldığını söylemek mümkündür. Dolayısıyla Kyani iş ortaklığına gitmek istediğinizde firma tarafınıza kendi web adresini içeren bir domain vermekte ve bu site ile tüm dünya pazarına açılabilir ve istediğiniz her ülkeden üye kollar oluşturarak kendinize güçlü bir ekip kurabilirsiniz. Kurduğunuz ekibinizin toplam satışı üzerinden belli bir yüzde ile prim alır ve düzenli çalışmalarınızın meyvesini düzenli şekilde alırsanız. Kyani şirketi distribütörlerinin kazançlarını vergilendirdiğinden ötürü primlerinizi kuruşu kuruşuna alırsınız. Buda söylenen Kyani Sahtekarlığı iddiasını ortadan kaldırmaktadır. Firma Dünya Direk Satış Derneği üyesi olduğundan ötürü ülkemizde ve diğer ülkelerde resmi şekilde ürün satışı yapmaktadır. Bundan ötürü dolandırıcılık gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Ancak bazı kişilerin firmaya üye olması ve beklentisinin karşılanmaması nedeniyle Kyani Mağdurları şeklinde olumsuz görüşler belirtilmekte ve yanlış bir algının oluşmasına neden olunmaktadır. Bu aşamada kişilerin ne beklentisi olabilir ve neden beklentisi karşılanmadı? Gibi bir soru aklınıza gelebilir. Şöyle ki, firmaya üye olup, üye kollar oluşturduğunuzda bu eylemden para kazanıyorsunuz. Fakat üyelerinizin de üyeliğinin devam etmesi ve onlarında üye kollar oluşturması gereklidir. Yani bir ekip kurmalı ve ekip büyüdükçe herkes kazanmalıdır. Fakat üye kollardan biri üyeliğini oluşturduğu aynı ay içinde üyelik iptaline giderse, firmada doğal olarak ödediği primi geri çekmektedir.

Kyani Mağdurları Var Mı?

Dolandırıcılık iddiası da buradan gelmektedir. Ancak bu bir dolandırıcılık değil profesyonelliktir. Çünkü hangi sektörde olursanız olun fark etmeksizin siz kazandırırsanız, kazanırsınız. Havadan para kazanmayı hedeflediğinizde ise kendi kazdığınız kuyuya düşmeniz yüksek ihtimaldir.  Bununla birlikte yine Kyani Mağdurları iddialarının bir başka nedeni ise bireylerin kendi ticaret ağını oluşturamaması ve bundan Kyani kuruluşunu sorumlu tutmasıdır. Firmaya üye olmak ve satış yapmak istediğinizde firmadan eğitim alıyor ve sistemi en ince ayrıntısına kadar öğreniyorsunuz. Kendi isteğinizle üye oluyor ve herhangi bir şekilde satış yapma zorunluluğuna maruz bırakılmıyorsunuz. Fakat belirttiğimiz gibi satış yaparsanız yani kendinize üye kollar oluşturursanız kazanç sağlamaktasınız. Şimdi satış yapamıyor yani pazarlama yeteneğiniz yoksa ve böyle bir işe kalkıştıysanız bunda firmanın ne gibi bir suçu olabilir? Kyani mağduruyum, Kyani beni dolandırdı, Kyani sahtekar gibi aslı olmayan iddialar kurarken, önce kendinizin firma için ne kadar verimli olduğunuzu yargılamanızda ve sonrasında kanıtlı bir şekilde ithamlarda bulunmanız gereklidir. Eğer ki, elinizde bir belge veya somut bir kanıt yok ise Kyani Şikayetleri doğrultusunda söylediğiniz her kelime gerçek dışı olacağından ötürü firma sizlere dava açabilir ve kendi kendinizin başının ağrımasına neden olabilirsiniz. Bundan ötürü olumsuz içerikle bir yorum yapacağınızda, yorumunuzu kanıtlayan bir deliliniz yok ise böyle bir iddiaya kendi menfaatiniz için kalkışmamanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında Kyani firmasını yakından tanımak isteyenlere, firmanın web adresini ziyaret etmelerini önerebiliriz. İnternet sayfasında merak ettiğiniz tüm sorulara detaylı olarak cevap verilmiştir. Ayrıca haberler kategorisinde Kyani hakkında çıkan tüm haber ve duyuruları görebilir, ürün satın almak ya da üye olmak istediğinizde edindiğiniz bilgiler doğrultusunda gönül rahatlığıyla istediğiniz eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

Her ne kadar bazı kitleler tarafından Kyani ürünleri olumsuz şekilde eleştiriliyor olsa bile bu eleştirileri haklı çıkaracak en ufak bir kanıt olmadığından emin olabilir ve dilediğiniz noktadan kendiniz de araştırma yapabilirsiniz. Doğanın bizlere sunduğu olağan üstü özelliklerdeki ürünlerden alınan zengin besin içerikleriyle formüle edilen Kyani ürünleri, uluslararası saygın bir kuruluş niteliğini taşıyan Monde Selection tarafından kalite açısından denetlenmiş ve içerdiği muhteşem formül sayesinde Grand Gold Quality Ödülü almaya layık görülmüştür. Bahsettiğimiz firmayı araştırabilir ve böylesine köklü bir firmanın ödül verdiği bir kuruluşun sahtekarlık yapıp, yapmayacağını bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Kyani firması tek bir ödül değil birden fazla ödüle layık görülmüş olup, sürekli denetlenen ve her denetlemeden sorunsuz geçen kurumsal bir firmadır diyebiliriz. Dolayısıyla sosyal paylaşım platformlarında yerli yersiz yorum yapan kişilere itimat etmeden firmayı gerçek anlamda araştırabilir ve geçmişten günümüze dek yaptığı başarılı çalışmalara göz atabilirsiniz.

Kyani ürünleri tamamen doğal besin kaynaklarından üretilmekte ve her bir ürünün kullanım talimatında detaylı şekilde kullanım bilgileri belirtilmektedir. Kullanım talimatına uygun olarak tüketim yapıldığında vücudun yenilenmesine yardımcı olan ürünler, kullanıcının kendini daha iyi ve dinç hissetmesine destek olmaktadır. Bunun yanı sıra cilt bakımı içinde yine doğal katkılı ürün üreten ve ülkemizle birlikte bu ürünleri dünyanın dört bir köşesine ulaştıran firma, %100 memnuniyet içeren geri dönüşler almaktadır. Genel açıdan Kyani şirketi hakkında birkaç kişinin olumsuz eleştirileri ve firma hakkında fikir sahibi olmayan kişilerin de bu eleştirileri desteklemesi sonucunda ortaya çıkan Kyani Sahtekarlığı gibi bir durum söz konusu değildir. Firma kurulduğu gün itibariyle bugüne dek tüm çalışmalarını izinli ve hukuk kuralları çerçevesinde yürütmüştür. Şimdiye dek asılsız iddialarda bulunan kişilerden bir tanesinde bile kanıt olmamasının nedeni takdir edersiniz ki, ortaya atılan iddianın gerçek olmamasıyla ilgilidir. Bu nedenle sizler bu gibi karalama eylemlerine aldırış etmeden direk firmayı kendiniz araştırabilir, müşteri temsilcileriyle görüşüp eğitimlere katılarak, Kyani şirketini yakından tanıma imkanına erişebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir